KS-Architektura

to biuro projektowe, firma budowlana oraz pośrednictwo w nieruchomościach. Możemy zaoferować znacznie więcej: projekt, budowę domu, nadzór, obsługę inwestycji, usługi geodezyjne, nieruchomości, projekty wnętrz, xero i druk wielkoformatowy, usługi introligatorskie.

Kontakt :

W: http://ks-architektura.eu
T:  798 389 905
M:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=VS1KkN7bL1g

 

Architektura :

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, w której można zaprojektować swój wymarzony dom, sklep, hotel, salon,… w bardzo łatwy sposób. Podając przykłady, opowiadając o trybie życia, czy też pracy, szkicując układ pomieszczeń lub korygując przedstawione przez nas propozycje. Z pomocą doświadczonych architektów uzyskają Państwo projekt, który można z pewnością nazwać „idealnym”. Przecież będzie spełniał nasze wszelkie oczekiwania.

Nieruchomości:

KS-Architektura jest firmą działającą na terenie Śląska i całej Polski. Specjalizujemy się w nieruchomościach komercyjnych i mieszkaniowych. Pośrednictwie oraz pozyskiwaniu nieruchomości. Wieloletnia aktywna działalność związana z budownictwem, zarządzaniem nieruchomościami, projektowaniem architektonicznym pozwoliła nam na zdobycie wszechstronnej wiedzy i doświadczenia, które stanowią dziś podstawę naszego sukcesu.

Budownictwo:

Przy zastosowaniu najnowszych technologii w budownictwie wykonujemy wszelkie prace budowlane,   od fundamentów aż po dach. Wykonujemy zarówno mniejsze usługi budowlane, jak i   przedsięwzięcia zakrojone na szeroką skalę. Zakres naszej oferty wchodzą kompleksowe usługi   remontowe, wykonawstwo obiektów budowlanych (w tym realizacja budowli zarówno w stanie   surowym, jak i "budowa pod klucz", generalne wykonawstwo, podwykonawstwo i doradztwo   techniczne), modernizacje i adaptacje budynków, a także czynności związane z wykańczaniem   wnętrz oraz ich przebudową. Indywidualnym inwestorom służymy fachowym doradztwem na   każdym etapie realizacji zlecenia, od wyboru projektu budowlanego począwszy, poprzez dobór   właściwej technologii i materiałów.

Xero, druk wielkoformatowy, usługi introligatorskie.

Oferujemy Państwu możliwość korzystania z naszych usług za pomocą poczty elektronicznej z możliwością dowozu do domu. Możemy drukować, kopiować, skanować, zszywać, bindować, wykonywać złocenia, okładki. Największe druki jakie możemy wykonać to 106,7m x 50m.